Kontakt

Rzetelność, profesjonalizm i duch współpracy czynią nasz zespół
liderem na rynku chłodnictwa transportowego.


Zapraszamy do kontaktu i wizyty w naszych lokalizacjach

CENTRALA

ul. Połaniecka 22A
42-209 Częstochowa
T:  +48 34 372-20-54
F:  +48 34 372-03-74

biuro@frigipol.pl
serwis@frigipol.pl
logistyka@frigipol.pl
sprzedaz@frigipol.pl
ksiegowosc@frigipol.pl
 
 

 

Dział handlowy

ZANOTTI
Norbert Krajewski
Dyrektor Generalny
T: 606 774 515
E: norbert.krajewski@frigipol.pl

ZANOTTI
Wojciech Chrostowski
T: 606 774 511
E: wojciech.chrostowski@frigipol.pl
Rejon: Polska zachodnia i południowa

Dział handlowy Błonie

ZANOTTI
Andrzej Kurnik
T: +48 728 586 463
E: Andrzej.kurnik@frigipol.pl
Rejon: Polska północna i wschodnia

MITSUBISHI
Robert Kosiński
T: +48 661 393 111
E: Robert.kosinski@frigipol.pl
Rejon: Cała Polska
 
  

Dział posprzedażowy

Joanna Gradzik
T: 600 052 300
E: joanna.gradzik@frigipol.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  

SERWIS Częstochowa

ul. Połaniecka 22A
42-209 Częstochowa
K:  +48 606 774 514
T:  +48 34 372 17 93
F:  +48 34 365 17 20
E: czestochowa@frigipol.pl
 

 
   

SERWIS Olsztynek

ul. Mierkowska 10
11-015 Olsztynek
K: +48 606 774 523
E: olsztyn@frigipol.pl
 

 
 
 
 

SERWIS Katowice

ul. Wiejska 44A
41-253 Czeladź
K:  +48 606 774 517
T:  +48 32 724 71 95
E: katowice@frigipol.pl

 
 
 
 

SERWIS Warszawa

ul. Sochaczewska 74B
05-870 Błonie
K:  +48 606 774 530
T/F:  +48 728 596 144
E: warszawa@frigipol.pl
 


 
 

SERWIS Gdańsk

ul. Tczewska 5
83-000 Pruszcz Gdański
K:  +48 606 774 519
K:  +48 606 774 518
T: +48 58 580 00 19
E: gdansk@frigipol.pl

  
 

MYJNIA TIR Olsztynek

ul. Mierkowska 10
11-015 Olsztynek
K: +48 606 774 523
E: olsztyn@frigipol.pl

 
 
 
 
 

MYJNIA TIR Warszawa

ul. Sochaczewska 74B
05-870 Błonie
K:  +48 606 774 530
T/F:  +48 22 725 34 45
E: warszawa@frigipol.pl
 
 

 
 

MYJNIA TIR Gdańsk

ul. Tczewska 5
83-000 Pruszcz Gdański
K:  +48 606 774 519
K:  +48 606 774 518
T: +48 58 580 00 19
E: gdansk@frigipol.pl

 
  
 

SKLEP

K:  +48 606 774 523
E: sklep@frigipol.pl